
Багряник Японський насіння 0,1 гр. (прибл. 150 шт) (Cercidiphyllum japonicum) церцидифіллум
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RS-02088
64,99 ₴
49,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 298 ₴
Інструкція вирощування багряника японського з насіння |
|
| ЗБЕРІГАННЯ: | t від +5 до +20°C |
| ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: | 1 рік |
| СХОЖІСТЬ: | 90% |
| МЕТОД ВИРОЩУВАННЯ: | через розсаду |
| ПІДГОТОВКА ПЕРЕД СТРАТИФІКАЦІЄЮ: | замочити на 1 добу |
| СТРАТИФІКАЦІЯ: | у вологому перліті 3 місяці |
| ТЕМПЕРАТУРА СТРАТИФІКАЦІЇ: | +5°C |
| ПІДГОТОВКА ПЕРЕД ПОСАДКОЮ: | після стратифікації можна висаджувати |
| ГЛИБИНА ПОСІВУ НАСІННЯ: | 5 мм |
| ДАТА ПОСІВУ НА РОЗСАДУ: | впродовж всього року |
| ТЕРМІН ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ: | 3-12 місяців |
| PH ҐРУНТУ: | нейтральний (pH 6-7) |
| ДНІВ ДО СХОЖОСТІ: | 21-30 |
| КОЛИ ВИСАДЖУВАТИ РОЗСАДУ У ВІДКРИТИЙ ГРУНТ: | травень-червень коли нічна температура буде не нижче 10°C |
| МІСЦЕ ВИРОЩУВАННЯ: | сонце, напівтінь |
| ПОЛИВ: | легкий полив за потреби |
| ДОБРИВА: | комплексні добрива пролонгованої дії |
| ПІДВ'ЯЗКА, ОПОРА: | не потрібна |
Багряник японський вирізняється своєю стійкістю до холодів, що робить його придатним для вирощування в різних кліматичних зонах, включно з Україною. Дерево віддає перевагу вологим і родючим ґрунтам, добре росте на сонячних ділянках або в легкій півтіні. Посадковий матеріал, такий як насіння багряника японського, дозволить вам створити ідеальні умови для успішного вирощування цієї рослини.
Якщо ви хочете додати у свій сад вишуканості та яскравості, зверніть увагу на це дерево. Воно стане акцентом будь-якого ландшафтного дизайну, радуючи вас своєю декоративністю протягом усього року.
ХАРАКТЕРИСТИКА та опис багряника японського
Цінність: рідкісне декоративне дерево
Приблизна вага насіння: 0,5 мг
Приблизний розмір насіння: 2 мм
Відсоток схожості насіння: 80%
Тривалість життя рослини: до 100 років
Морозостійкість °C: -30
Тіневитривалість: сонце, напівтінь
Полив: дорослі дерева не потребують поливу
Грунт: не вибаглив
Коренева система: сильнорозвинена
Крона, ярус: зазавичай дерево 10-15 метрів висотою
Відстань при посадці між рослинами цього виду: 10 метрів
Стійкість до хвороб/шкідників: не потребує обробок
Розмноження: насіння
Передача якостей материнської рослини при посадці насінням: 90%
Регіон походження насіння: Україна
Порядок: Ломикаменецвіті (Saxifragales)
Сімейство: Cercidiphyllaceae
Рід: Cercidiphyllum
Кожному покупцю надаємо докладну інструкцію, засновану на нашому досвіді та досвіді наших колег
ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАШЕ НАСІННЯ
• до кожного замовлення додається бонус (насіння у подарунок)
• насіння збираємо після досягнення зрілості вибираємо визрілі без дефектів
• реалізуємо свіже насіння нового врожаю
• насіння зберігається за певної температури, що дозволяє забезпечити високу схожість
• гарантуємо безпечну упаковку і пересилання
• безкоштовна докладна інструкція
• наш розплідник, це сімейна справа, ми цінуємо свою репутацію і тому відправляємо тільки здорове, готове до посадки насіння
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип продукції | Розсада |
- Ціна: 49,99 ₴









