Власний збір

Туласі насіння 0,05 гр. (прибл. 50 шт) (Ocimum sanctum) васильок тонкоцвітний індійський священний базилік
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RS-02189
129,99 ₴
99,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 298 ₴
-23%
0 (800) 33-54-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Інструкція вирощування туласі з насіння | |
| ЗБЕРІГАННЯ: | t від +5 до +20°C |
| ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ НАСІННЯ: | 2 роки |
| СХОЖІСТЬ: | 90% |
| МЕТОД ВИРОЩУВАННЯ: | через розсаду |
| ПІДГОТОВКА ПЕРЕД ПОСАДКОЮ: | можна саджати без замочування |
| ГЛИБИНА ПОСІВУ НАСІННЯ: | 5 мм (накрити склом або плівкою до сходів) |
| РЕКОМЕНДОВАНА ДАТА ПОСІВУ НА РОЗСАДУ: | початок березня |
| ТЕРМІН ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ: | 2-3 місяці |
| ТЕМПЕРАТУРА ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ: | t від +15 до +20°C |
| PH ҐРУНТУ: | нейтральний (pH 6-7) |
| ДНІВ ДО СХОЖОСТІ: | 14-21 |
| КОЛИ ВИСАДЖУВАТИ РОЗСАДУ У ВІДКРИТИЙ ГРУНТ: | травень-червень коли нічна температура буде не нижче 15°C |
| МІСЦЕ ВИРОЩУВАННЯ: | на сонці |
| ПОЛИВ: | легкий 3 рази на тиждень |
| ДОБРИВА: | на початку розвитку рослини можна використати азотні добрива |
| ПІДВ'ЯЗКА, ОПОРА: | не потрібна |
| ХАРАКТЕРИСТИКА та опис туласі |
| Цінність: ароматична пряна і лікарська рослина, листя використовують у кулінарії та для травяних чаїв, у традиційній медицині, також має сакральне значення в індуїзмі |
| Приблизна вага насіння: 0,5 мг |
| Приблизний розмір насіння: 1 мм |
| Відсоток схожості насіння: 90% |
| Початок плодоношення/цвітіння зазвичай зацвітає через 50–60 днів, повне цвітіння часто настає близько 65–70 днів після висадки розсади |
| Час цвітіння: літо, часто до початку осені |
| Тривалість життя рослини: у тропіках вирощується як багаторічна, у прохолодних зонах зазвичай як однорічна |
| Морозостійкість °C: близько 0°C, заморозків не переносить, холод нижче +10°C пригнічує і пошкоджує |
| Запилення: комахами, квітки двостатеві, можливе самозапилення |
| Тіневитривалість: найкраще росте на повному сонці, переносить легку півтінь |
| Полив: регулярний, ґрунт тримати рівномірно вологим без перезволоження |
| Грунт: родючий, добре дренований, з органікою, pH орієнтовно 6.0–7.5, застою води не любить |
| Коренева система: розгалужена, переважно поверхнева, типова для пряних трав |
| Крона, ярус: кущиста травяна рослина або напівкущик, ярус травяний, висота зазвичай 30–50 см |
| Відстань при посадці між рослинами цього виду: 50 см |
| Стійкість до хвороб/шкідників: може уражуватись типовими проблемами базиліків, зокрема несправжньою борошнистою росою |
| Розмноження: насіння |
| Передача якостей материнської рослини при посадці насінням: 90% |
| Стратифікація не потрібна |
| Переробка: сушіння листя, чайні суміші, екстракти, отримання ефірної олії, кулінарне використання як пряність |
| Регіон походження насіння: Україна |
| Порядок: Ясноткоцвіті (Lamiales) |
| Сімейство: Глухокропивові (Lamiaceae) |
| Рід: Базилік (Ocimum) |
| Кожному покупцю надаємо докладну інструкцію, засновану на нашому досвіді та досвіді наших колег |
| ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАШЕ НАСІННЯ |
| • до кожного замовлення додається бонус (насіння у подарунок) |
| • насіння збираємо після досягнення зрілості вибираємо визрілі без дефектів |
| • реалізуємо свіже насіння нового врожаю |
| • насіння зберігається за певної температури, що дозволяє забезпечити високу схожість |
| • гарантуємо безпечну упаковку і пересилання |
| • безкоштовна докладна інструкція |
| • наш розсадник, це сімейна справа, ми цінуємо свою репутацію і тому відправляємо тільки здорове, готове до посадки насіння |
| Основні | |
|---|---|
| Тип рослини | Декоративні трави/злаки |
| Рід рослини | Волошка |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Однорічні |
| Відношення до світла | Світлолюбні |
| Додаткові характеристики | |
| Упаковка | zip-пакет |
- Ціна: 99,99 ₴










