Догляд за волоським горіхом в Україні
Догляд за волоським горіхом заняття не складна, особливо якщо вирощувати культуру самостійно. Приємно дивитися, як з маленького горішка виростає дерево, яке потім плодоносить. Догляд полягає в посадці на сонячному місці, своєчасному поливі, підгодівлі за бажанням.
Полив волоського горіха буває різний. Якщо дерев багато, то можна зробити краплинний полив, щоб спростити собі життя. Якщо одне дерево, то можна поливати його в літній час раз на тиждень, а навесні та восени йому вистачить природного вологи від дощів і снігу.
Як доглядати за волоським горіхом у різні пори року? Навесні можна провести санітарну обрізку і сформувати крону, хоча багато хто відмовляється від таких дій, вважаючи їх безглуздими. Якщо ви вирішили провести обрізку, то робити це потрібно до початку сокоруху.
Після того, як формування волоського горіха зроблено, можна побілити штамби вапном і обробити культуру метою профілактики від хвороб і шкідників. У травні можна зробити підгодівлю біогумусом або селітрою. Як бачите догляд за рослиною не складна справа, головне вивчити це питання, написати план процедур і діяти йому. Тоді рослина буде довгі роки радувати багатим урожаєм.
- Волоський горіх плодоношення в УкраїніПлодоношення волоського горіха залежить від багатьох факторів. Недостатньо просто купити насіння чи саджанці, хоча це теж важливий момент.Волоський горіх плодоношення в Україні
- Вирощування волоського горіха як бізнес, перспективний напрямВирощування волоського горіха як бізнес в Україні набирає обертів. Це і не дивно, адже горіхи є невід'ємною частиною раціону.Вирощування волоського горіха як бізнес, перспективний напрям