Власний збір

Лофант мексиканський насіння 0,2 гр. (прибл. 500 шт) (Agastache mexicana) агастах багатоколосник медонос багаторічний гігантський
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: RS-02169
64,99 ₴
49,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 298 ₴
-23%
0 (800) 33-54-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Інструкція вирощування лофанта з насіння | |
| ЗБЕРІГАННЯ: | t від +5 до +20°C |
| ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ НАСІННЯ: | 2 роки |
| СХОЖІСТЬ: | 90% |
| МЕТОД ВИРОЩУВАННЯ: | через розсаду |
| ПІДГОТОВКА ПЕРЕД ПОСАДКОЮ: | можна саджати без замочування |
| ГЛИБИНА ПОСІВУ НАСІННЯ: | 5 мм |
| РЕКОМЕНДОВАНА ДАТА ПОСІВУ НА РОЗСАДУ: | кінець лютого |
| ТЕРМІН ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ: | 2-3 місяці |
| ТЕМПЕРАТУРА ВИРОЩУВАННЯ РОЗСАДИ: | t від +15 до +20°C |
| PH ҐРУНТУ: | нейтральний (pH 6-7) |
| ДНІВ ДО СХОЖОСТІ: | 14-21 |
| КОЛИ ВИСАДЖУВАТИ РОЗСАДУ У ВІДКРИТИЙ ГРУНТ: | травень-червень коли нічна температура буде не нижче 15°C |
| МІСЦЕ ВИРОЩУВАННЯ: | сонце, напівтінь |
| ПОЛИВ: | легкий 3 рази на тиждень |
| ДОБРИВА: | на початку розвитку рослини можна використати азотні добрива |
| ПІДВ'ЯЗКА, ОПОРА: | не потрібна |
| ХАРАКТЕРИСТИКА та опис лофанта мексиканського |
| Цінність: ароматична пряна та чайна культура (листя і квіти для чаю та кулінарії), декоративний багаторічник, сильний медонос |
| Приблизна вага насіння: 0,3 мг |
| Приблизний розмір насіння: 1 мм |
| Відсоток схожості насіння: 90% |
| Початок цвітіння зазвичай в рік посадки |
| Приблизна врожайність: дає від 50 до 200 г сухої сировини з рослини за сезон залежно від розміру куща та кількості зрізів |
| Час цвітіння: червень-жовтень |
| Тривалість життя рослини: 3-5 років, також розмножується самосівом |
| Морозостійкість °C: -18 |
| Запилення: комахами, переважно бджолами, квітки двостатеві, рослина самоплідна |
| Тіневитривалість: глибоку тінь не переносить, у затінку аромат слабшає, найкраще росте на сонці |
| Полив: помірний, після вкорінення переносить посуху, поливати після підсихання верхнього шару, застій води небажаний |
| Грунт: легкий, добре дренований, піщаний або суглинковий, від слабокислого до нейтрального і слабколужного, на важких перезволожених грунтах частіше хворіє |
| Коренева система: корені переважно поверхневі |
| Крона, ярус: травянистий ярус, кущиста багатостеблова рослина, висота зазвичай від 0,7 до 1,3 м, ширина від 0,3 до 0,6 м |
| Відстань при посадці між рослинами цього виду: 50-70 см |
| Стійкість до хвороб/шкідників: загалом стійка, основний ризик коренева гниль при надлишку вологи, аромат листя може частково стримувати деяких шкідників |
| Розмноження: насінням, поділом куща навесні |
| Передача якостей материнської рослини при посадці насінням: 90% |
| Стратифікації не потребує |
| Переробка: сушіння листя і квітів на чай, використання як пряності |
| Регіон походження насіння: Україна |
| Порядок: Губоцвіті (Lamiales) |
| Сімейство: Глухокропивові (Lamiaceae) |
| Рід: Agastache |
| Кожному покупцю надаємо докладну інструкцію, засновану на нашому досвіді та досвіді наших колег |
| ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ НАШЕ НАСІННЯ |
| • до кожного замовлення додається бонус (насіння у подарунок) |
| • насіння збираємо після досягнення зрілості вибираємо визрілі без дефектів |
| • реалізуємо свіже насіння нового врожаю |
| • насіння зберігається за певної температури, що дозволяє забезпечити високу схожість |
| • гарантуємо безпечну упаковку і пересилання |
| • безкоштовна докладна інструкція |
| • наш розсадник, це сімейна справа, ми цінуємо свою репутацію і тому відправляємо тільки здорове, готове до посадки насіння |
| Основні | |
|---|---|
| Тип рослини | Декоративні трави/злаки |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип посадкового матеріалу | Насіння |
| Тривалість життя | Багаторічні |
| Додаткові характеристики | |
| Укриття на зиму | Не вимагає укриття |
| Посухостійкість | Так |
| Упаковка | zip-пакет |
| Основні атрибути | |
| Тип продукції | насіння |
- Ціна: 49,99 ₴










